WordPress

Kodo gabalai, idėjos, pastebėjimai

Prisijungimas iš front-end’o

by


2013-03-05

Jau kelis kartus man prisireikė paprasto dalyko – kad lankytojas galėtų prisijungti prie svetainės ir tada jam taptų prieinamos papildomos savybės – komentavimas, parsisiuntimai ir panašiai. Bet visiškai nesinori įleisti jo į WordPress valdymo skydą, kur jam visiškai nėra ką veikti. Deja, „WordPress“ nėra linkęs slėptis ir standartinėmis priemonėmis tą padaryti nėra taip paprasta, kaip atrodytų. Todėl parašiau čia paprastą skriptuką tam reikalui.

Tiesiog įdekite šį kodo gabalėlį į savo temos functions.php ir įrašuose galėsite naudoti [ tiny_login ] shortcode’a ir get_tiny_login_form()/the_tiny_login_form() template tag’us šablonuose. Neprivalomu $redirect argumentu galima nurodyti, kur forma turėtų nukreipti lankytoją sėkmingo prisijungimo atveju.

Nepridedu jokio papildomo CSS – jei jūsų išvaizdos tema neturi standartinių stilių formai, teks juos pasirašyti patiems.


Comments

  1. […] kad mano ankstesnis pavyzdys ne visiškai geras ir netinka, jei front-ende turim daugiau nei vieną formą. Todėl sudėliojau […]